Sultanbeyli Avukat

  06.09.2021
  1.371
  Sultanbeyli Avukat

  Sultanbeyli avukat talep adımlarını yerine getirirken ve seçim aşamasını tamamlarken kesinlikle seçmiş olduğunuz avukatın dava dosya başarısına bir göz atılmalıdır. Davanızın başarı ile sürdürüleceğinden emin olmak için daha öncesindeki müvekkillerin yorumlarına da bir göz atabilirsiniz. Bir davanın alanında uzman bir avukat tarafından sürdürülmesi ve kontrol edilmesi haklarınızın korunması için en temel detayları sağlayacaktır. Boşanma davalarından ceza davalarına kadar her aşamada avukat desteği alma hakkınız vardır.

  Sultanbeyli Avukatlık Bürosu

  Sultanbeyli avukat seçim adımlarının sonrasında davanızın seyrinin takip edilmesi ve gerekli olan hukuki adımların atılması için vekalet vermeniz gerekmektedir. Vekaletin verilmesinin hemen sonrasında süreç devam ettirilecektir. Size dava ile alakalı tüm gelişmeler anında bildirilecektir. Davanın dilediğinizi noktasında avukatınızın temsil yetkisini elinden alma hakkınız da vardır. davanın gidişatından memnun kalmamanız durumunda temsil yetkisini mevcut avukatın elinden alma ve yeni avukatınıza verme gibi bir imkanınız da olacaktır.

  Sultanbeyli Avukat Numarası

  Sultanbeyli avukat numaraları üzerinden şartlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Danışmanlık alarak zaman aşımı durumundan davanın nasıl açılması gerektiğine kadar birçok farklı alanda yardım alma hakkınız olacaktır. Avukatlık bürolarında ekip olarak dava dosyası ile ilgilenilmesi de söz konusu olabilmektedir. Bu aşamada dahili avukatlar da bulunabilmektedir. Özellikle ceza davalarında kişilerin haklarının korunması için sadece dava açan kişinin avukatı değil aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarının avukatlarının da dahili bir şekilde sürece giriş yapmaları mümkün kılınmaktadır. Ceza davalarında kişilerin sorunu yaşamalarının sonrasında 8 sene içerisinde dava açarak haklarını savunmaları gerekmektedir. Bu sürenin dolması durumunda başvuru adımınızın dikkate alınmayacağının ve davanın da zaman aşımına uğrayacağının bildirilmesi gerekmektedir.

  Sultanbeyli Boşanma Avukatları

  Boşanma avukatları sürecin takip edilmesi, davada temsil edilmeniz ve nafaka tutarının belirlenmesi gibi aşamalarda hakkınızın savunulması için sizi temsil edecektir. Bu avukat tarafından temsil edilseniz dahi anlaşmalı boşanma davalarına bizzat katılmanız gerektiğini unutmamalısınız.

  Sultanbeyli İcra Avukatları

  İcra konusunda avukatlara en çok danışılan hususların başında aile konutunun icraya tabi olup olmadığı gelmektedir. Aile konutunun kişilerin hayatlarını devam ettirme süreçlerini etkilemesi gerekçesi ile icra satışına dahil olmayacağını bilmelisiniz. Bu noktada icra ve iflas kanunun 82. Maddesi devreye girmektedir. Ailenin günlük yaşamını etkileyecek şekilde satışların yapılmasına olanak verilmeyecektir. İcra avukatları aracılığı ile münasip konutun satışına şerh koyulmasına da imkan verilebilmektedir. İcra avukatları aracılığı ile konutunuzun korunması da dahil olmak üzere daha birçok aşamada destek alınabilmektedir. Eşinizin borçlarından dolayı ya da eşiniz ile aranızda yaşanan gerginlik sebebi ile konutunuzun satılmasından endişe ediyorsanız henüz bir girişimde bulunmamışken dahi şerh koyma hakkınız bulunmaktadır. eşiniz bir noktada giderek satış işlemleri başlatmak için başvuruda bulunsa dahi sistemde sizin şerh koyduğunuz görünecektir. Bu şekilde satışın da önüne geçilmiş olur.

  İlginizi Çekebilir;

  https://yaseminmersin.av.tr/maltepe-avukat/

  https://yaseminmersin.av.tr/istanbul-avukat/umraniye-avukat/

  https://yaseminmersin.av.tr/pendik-avukat/

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Av. Yasemin Mersin
  Av. Yasemin Mersin
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?