Tuzla Avukat

  Anasayfa » İstanbul Avukat » Tuzla Avukat

  Tuzla Avukat Yasemin Mersin, alanında uzman ve tecrübeli hizmeti ile avukat ihtiyaçlarınızın karşılanması adına yardımcı olur. Tuzla avukat ile iletişime geçtiğiniz takdirde, yeterli bilgi ve desteği tarafınıza iletir.

  Tuzla Avukat

  Tuzla Boşanma Avukatı

  Karşılıklı olarak çiftler, evliliklerini bitirmek üzere karar vardıkları takdirde boşanma davası açılır. Boşanma davası sürecine ilişkin en önemli görev, Tuzla boşanma avukatı ile sağlanır. Tuzla Avukat sürecin ilerleyişi ve müvekkilinin hukuki boyutta kazanımlar elde etmesi adına yardımcı olur. Tuzla boşanma avukatı ilk olarak dilekçe yazımından başlayıp, müvekkilinin son anına kadar kazançlı olması için yanında yer alır. Avukat olmadığı takdirde yeterli düzeyde müvekkil kişi, kendini ifade edemez.

  Karşı taraftan istediği taleplerin ne doğrultuda olmasına gerektiğine dair bilgi birikiminde bulunmaz. Bu sebepten dolayı bir boşanma avukatı ile iletişime geçilmelidir. Böylelikle hem hukuki boyutta kazanımlar daha sağlıklı bir şekilde elde edilir, hem de karşı tarafın sizden isteyeceği nafaka ve benzeri durumlarda nasıl müdahale yapılmasına ilişkin süreçler, kontrol altına alınır. Tuzla boşanma avukatı, anlaşmalı boşanma ya da çekişmeli boşanmanın aşamalarını kısa bir süre içerisinde edinmenizi sağlar. Beraberinde Tuzla boşanma avukatı, bu durumdan, en az şekilde etkilenmenizi de gerçekleştirir.

  Tuzla Anlaşmalı Boşanma Avukatı

  Anlaşmalı boşanma, her iki tarafında her türlü konuda anlaşmaya varması ile gerçekleşir. Burada hakim karşısında herhangi bir taraf anlaşmazlığını dile getirirse, dava reddedilir.

  • Anlaşmalı boşanma sürecinin en önemli faktörü, her konuda her iki tarafta anlaşmaya varmış olmalıdır. Aksi takdirde dava istenilen düzeyde gerçekleşmez.
  • Tuzla anlaşmalı boşanma avukatı, burada en önemli yardımcınız olur.
  • Anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanmaya göre daha kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Ancak karşı tarafın istenmeyen bir hamlesi olduğu takdirde, Tuzla Anlaşmalı boşanma avukatı yeterli yükümlülükleri sizinle birlikte yerine getirir. Böylelikle süreç istediğiniz doğrultuda gerçekleşir.

  Tuzla Anlaşmalı boşanma avukatı çocuk varsa, velayet durumu hakkında yardımcınız olur. Aynı zamanda nafaka ya da mal durumu gibi çeşitli etmenler de de, Tuzla Anlaşmalı boşanma avukatı sürecin lehine sonuçlanmasını da sağlar. Bu sebeple anlaşmalı boşanma ya da çekişmeli boşanma fark etmeksizin Tuzla avukat, bir avukat olarak değil, yol göstericisi olarak yanınızda yer edinir.

  Tuzla Çekişmeli Boşanma Avukatı

  Çekişmeli boşanma davası, her iki taraf için de oldukça zorlu geçer. Çekişmeli boşanma davası, anlaşmalı boşanmaya göre zaman bakımından uzun sürelidir.

  Çekişmeli boşanma davası; Çekişmeli boşanma davası süreci, oldukça zorludur. Her iki taraf içinde yıpratıcı bir şekilde geçer. Çekişmeli boşanma davası nasıl açılır? Çekişmeli boşanma davasının açılması için görevli mahkemeye dilekçe verilmelidir. Dilekçe ile davanın ilerleyişi, her iki taraf için de başlar. Çekişmeli boşanma davası dilekçesi ise aşamalı olarak oluşur. Anlaşmalı boşanma davasında bu durum geçerli değildir. Aşamalar hukuki boyutu uygun olarak sağlanmalıdır. Aksi takdirde kabul edilmez. Çekişmeli boşanma davası aşamaları, dilekçe ile başlar. Dilekçe hukuki yükümlülüklere uygun olarak tamamlandıktan sonra her iki tarafa da belge iletilir. Bu belgenin gitmesi ile birlikte de dava süreci başlar.

  • Tanıklar
  • İspatlar
  • Video
  • Belge
  • Ve fotoğraf, her iki tarafında dosyalarında bulunur.

  Yargıtay karşısında onay ya da red aldıkça, dava süreci ilerleyiş gösterir. Çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer? Çekişmeli boşanma davası, 3 yıla kadar uzayabilir. Karşı tarafın anlaşmaya varması, özellikle çocuk varsa meşakkatli bir süreçtir. Alanında uzman, tecrübeli Tuzla Avukat ile süreç geçtiğiniz takdirde, bu durum daha kısa bir zamanı gerektirir. Çekişmeli boşanma davası nasıl düşer? Davanın düşmesi demek, karşı taraftan herhangi birinin davadan çekilmesi ile gerçekleşir. Davaya gelinmemesi ya da davayı gelindiği zaman dosyaya itiraz edilmesi gibi durumlar davanın düşmesini sağlar. Bu her iki taraf için de geçerlidir. Aynı durum Çekişmeli boşanma davasında vazgeçme içinde sağlanır. Ancak burada noter ya da hakim karşısında vazgeçme gerçekleşir. Vazgeçmenin onaylanması için vazgeçen tarafın, ıslak imzası olmalıdır.

  Tuzla Anlaşmalı Boşanma Fiyatları

  Tuzla anlaşmalı boşanma davası ücreti; ortalama başlangıç fiyatı olarak 500 TL’dir Anlaşmalı boşanma davası ne kadar? Anlaşmalı boşanma davası, davanın sürecine göre değişkenlik gösterir. Ancak 9000 TL ile başlar.

  Tuzla Çekişmeli Boşanma Fiyatları

  Tuzla çekişmeli boşanma davası ücreti, anlaşmalı boşanmaya göre daha fazladır. Çekişmeli boşanma davasında nafaka, çocuk velayeti, davanın uzaması gibi süreçler bulunur. Çekişmeli boşanma davası ne kadar? Çekişmeli boşanma davası fiyatları 14.000 TL ve üzerindedir. Bu durum sürecin uzamasına ya da kısalmasına göre değişir.

  Tuzla Boşanma Davası Açma

  Boşanma davası sürecinde davanın Avukat Yasemin Mersin’e verilmesi ile birlikte, süreç lehinize sonuçlanması adına başlar. Avukat ile birlikte iletişim güçlü olmalıdır. Böylelikle hakim karşısında da, bu durum yansıtılır. Boşanma davası açma hakkı, tek bir tarafa bağlı değildir. Her iki tarafta açabilir. Bu durum hakim karşısında artı bir özellik olarak bulunmaz. Boşanma davası açmak için ne yapmak lazım? Boşanma davası açılmak istendiği takdirde, bu durum anlaşmalı ya da çekişmeli olarak değişkenlik gösterir.

  Boşanma davası açma süreci, dilekçe ile başlar. Dilekçe mahkeme tarafından onay aldıktan sonra her iki tarafa da belge iletilir. Böylelikle ispat, fotoğraf ya da benzeri durumlar, Tuzla Avukat eşliğinde devam eder. Sürecin ilerleyişi, anlaşmalı ya da çekişmeliye göre değişkenlik gösterir. Ancak kısa bir süre içerisinde en az şekilde etkilenerek durumu tamamlamak istediğiniz takdirde, Tuzla avukat yönetmeliğinde bu durum sağlanır.

  Tuzla Boşanma Avukatı Tavsiye

  Boşanma davaları, her iki taraf için de oldukça zordur. Hele ki bu durum çekişmeli boşanma davasını gerektirdiği zaman, daha fazla ispat ya da tanığa ihtiyaç duyulur. Ancak bunlar kişinin lehine olması için hukuki boyuta uygun olmalıdır. Aksi takdirde istenilen düzeyde sonuç elde edilmez. Bu sebeple oldukça tecrübeli ve işinde deneyimli bir Tuzla Avukat ile anlaşılıp, süreci ilerleyişi sağlıklı bir şekilde gerçekleşmelidir.

  Tuzla bölgesinde ikametgah edenler için tecrübesiyle hizmet gösteren Avukat Yasemin Mersin’den, randevu talep edilebilir. Davanın istenilen düzeyde ilerlemesi için tuzla boşanma avukatı tavsiye edilebilir. Böylelikle sürecin yıpratıcılığı da, Tuzla Avukat ile birlikte en az şekilde gerçekleşir.

  Tuzla Boşanma Avukatı Ücretleri

  Tuzla boşanma avukatı ücretleri, davanın sürecine göre değişkenlik gösterir. Ancak ortalama olarak fiyat değerleri, birbiriyle eşdeğerlik sağlar. Peki, boşanma avukat ücretleri ne kadardır? 

  Boşanma avukatı ücretleri 2021;

  • Harç ücret ortalaması 500 tl
  • Çekişmeli boşanma davası için avukat ücreti 14.000 tl
  • Ailenin korunmasına dair ücret 6000 tl
  • Evlat edinme davasında avukat ücreti 9000 tl
  • Nafaka davası 8000 tl
  • Anlaşmalı boşanma avukatı 9000 tl
  • Nişan bozulması için gerekli davalardaki avukat ücreti 9000 tl

  Boşanma davası ve boşanma avukatının yükümlülüklerine dair merak edilen süreci Avukat Yasemin Mersin’den randevu alarak sağlayabilirsiniz.

  Mail Adresi Avyasemin.Mersin@Hotmail.Com

  Telefon Numarası 0 530 526 92 02

  Adres Cevizli Mahallesi, Zulal Caddesi, Füsun Sokak, Ritim İstanbul Residence, No; 46/C A3 Blok Daire; 31 Maltepe İstanbul (Adliyeye Yakın Mesafede)

  İlginizi Çekebilir;

  https://yaseminmersin.av.tr/istanbul-avukat/

  https://yaseminmersin.av.tr/anlasmali-bosanma-protokolu/

  https://yaseminmersin.av.tr/karsi-bosanma-davasi-acma-suresi/

  Whatsapp
  Av. Yasemin Mersin
  Av. Yasemin Mersin
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?