trende

Kağıthane Avukat

Anasayfa » İstanbul Avukat » Kağıthane Avukat

Kağıthane avukat Yasemin Mersin sayesinde boşanma davalarına dair aklınıza takılan ne varsa, hepsi için profesyonel cevaplar alabileceksiniz.  Gerek dava dilekçesi hazırlama gerek hukuki işlemler gerekse de danışmanlık hizmeti için Kağıthane avukat Yasemin Mersin’ den randevu talep edebilirsiniz.

Kağıthane Avukat

Kağıthane Boşanma Avukatı

Kağıthane boşanma avukatı ve diğer boşanma avukatları sayesinde boşanma sürecinizde profesyonel bir yardım almış olacaksınız. Bu yardım, zorlu geçen boşanma sürecinde sizler için en azından hukuki açılardan birçok fayda sağlayacaktır. Psikolojik açıdan epey yorucu geçmiş süreçlerin ardından çoğu insan sağlıklı kararlar alamaz ya da bu sürecin yargı dahilindeki işlemleri hakkında tecrübesiz olduğu için attığı adımlarda hata yapma ihtimali yükselir. Böylesi bir durumu engellemek için Kağıthane boşanma avukatı ve diğer avukatlar yardımıyla bu süreçte sizler için en doğru hukuki işlemler ve yönlendirmeler yapılacaktır. Kağıthane boşanma avukatı Yasemin Mersin size bu konularda en kaliteli hizmeti verecektir.

Kağıthane boşanma avukatı Yasemin Mersin’ in iletişim bilgileri yazının ilerleyen bölümlerinde verilmiştir.

Kağıthane Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Anlaşmalı boşanma dava türünde, taraflar hem boşanma kararında hem de diğer konularda anlaşmaya varmışlardır. Bu sebeple de boşanma süreci kısa sürede sonuçlanır. Ancak anlaşmalı boşanmanın gerçekleşebilmesi tarafların en az bir yıl evli kalmış olmaları gerekmektedir. Aksi durumlarda, anlaşmalı boşanma davası açılamaz. Bu konuda merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgiler alabilmek için Kağıthane anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

Anlaşmalı boşanma davası açabilmek için taraflardan birinin Aile Mahkemesi’ ne başvurmuş olması yeterlidir. Bunun için gerekli evraklar; boşanma dilekçesi, nüfus kağıdı fotokopisi gibi gerekli belgelerdir. Bunlar usule uygun bir şekilde teslim edildiğinde, taraflar arası anlaşma da sağlanmışsa anlaşmalı boşanma davası tarafların lehine olacak şekilde sonuçlanır. Burada da devreye dava dilekçesinin profesyonel bir şekilde hazırlanmasının önemi girer. Dilekçe usule uygun bir şekilde hazırlanmadığı zaman dava düşebilir. Bu yüzden alanında uzman profesyonel kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Anlaşmalı boşanma davası dilekçesi hazırlamak için Kağıthane anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin’ den yardım alabilirsiniz.

Kağıthane anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin ve alanlarında uzman diğer meslektaşları, sizlere yardım etmek için büyük bir çaba göstereceklerdir.

Kağıthane Çekişmeli Boşanma Avukatı

Kağıthane avukat ve diğer avukatlar sizlere, bu dava türü hakkında ihtiyacınız olan hizmetleri verir. Bu hizmet davalara katılma, hukuki işlemlerin yürütülmesi ve sorularınız hakkındaki danışmanlık hizmetleridir. Eğer siz de bu konulardan biri için hizmet almak isterseniz o zaman Kağıthane avukat Yasemin Mersin’ den randevu talep edebilirsiniz. Ayrıca fiyat konusundaki sorularınız için de yine Kağıthane avukat Yasemin Mersin’ den en güncel bilgileri alabilirsiniz.

Çekişmeli Boşanma Davası:

Çekişmeli boşanma davası nasıl açılır sorusu, bu dava türüne dair en yaygın merak edilen sorulardan biridir. Danışanlar en çok çekişmeli dava aşamaları hakkında bilgi sahibi olmak ister. Çünkü böylesine yıpratıcı bir davada çekişmeli dava süreci onlar için ekstra önem taşır. Bu sebeple de alanında uzman ve deneyimli kişilerden yardım almak yapılabilecek ve süreci kolaylaştırabilecek en mantıklı adım olacaktır.

Kağıthane avukat Yasemin Mersin sizlere sadece merak ettikleriniz konusunda bilgi vermez, çekişmeli boşanma davası dilekçesi hazırlanması konusunda da hizmet verir ve süreci yakından takip eder.

Bu dava türünde en çok mera edilen sorulardan biri de çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer sorusudur. Çekişmeli boşanma davaları en iyi ihtimalle 6 ay- 1 sene içerisinde sonuçlanır. Ama bu süreç davanın içeriğine göre değişkenlik gösterir.

Çekişmeli boşanma davası nasıl düşer sorusu için ise, davalının boşanma nedenlerinin yargı tarafından kabul görmemesi yani Medeni Kanun’ daki sebepler iler örtüşmemesi şeklinde bir cevap verilebilir. Buna paralel olarak mera edilen çekişmeli boşanma davasında vazgeçme konusunda, davalıya yalnızca 1 seferlik verilen bir haktır.  Vazgeçen taraf aynı sebebi kullanarak yeniden dava açamaz. Bu konuda aklınıza takılan sorular için Kağıthane avukat Yasemin Mersin’ den detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Kağıthane Anlaşmalı Boşanma Fiyatları

Anlaşmalı boşanma davası ücreti davada verilen danışmanlık hizmetine göre değişir. Ancak anlaşmalı boşanma davası ücreti ne kadar merak edenler için fiyatları İstanbul için hemen hemen 4.675 TL’ dir

Bu konuda daha net bilgiler almak için Kağıthane avukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

Kağıthane Çekişmeli Boşanma Fiyatları

Çekişmeli boşanma davası ne kadar sorusu için her avukat farklı bir ücretlendirme belirleyebilir. Ancak çekişmeli boşanma davası ücreti için İstanbul ili adına genel bir fiyat vermek gerekirse; 6650 TL–10400 TL şeklinde bir açıklama yapılabilir. Detaylı bilgi için Kağıthane avukat Yasemin Mersin ile görüşebilirsiniz.

Kağıthane Avukat; Kağıthane Boşanma Davası Açma

Evlilik; saygı ve sevgi gerektirir. İnsanların yaşamlarını birleştirdiği bu kurumda herkesin zaman zaman anlaşmazlıkları olabilir ya da kişiler ufak çapta hatalar yapabilir. Ancak bu anlaşmazlıklar, yapılan hataların boyutları büyük ve düzeltilemez ise o zaman kişiler kendilerine tanınan boşanma davası açma hakkı ile hareket edebilirler.

Boşanma davası açmak için ne yapmak lazım sorusu da tam bu esnada ortaya çıkar. Bu ve boşanma davası açma süreci konusunda merak ettiğiniz her şey için Kağıthane avukat Yasemin Mersin’ den detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Kağıthane Avukat; Kağıthane Boşanma Avukatı Tavsiye

Boşanma davası açma süreci ya da bu süreç içerisindeki diğer hukuki işlemler için Kağıthane boşanma avukatı arayanlar Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirler.

Kağıthane avukat Yasemin Mersin iletişim bilgileri:

Adres: CEVİZLİ MAHALLESİ, ZULAL CADDESİ, FÜSUN SOKAK, RİTİM İSTANBUL RESİDENCE, NO; 46/C A3 BLOK DAİRE; 31 MALTEPE İSTANBUL (ADLİYEYE YAKIN MESAFEDE)

Telefon: 0530 526 92 02

Mail: avyasemin.mersin@hotmail.com

Kağıthane Avukat; Kağıthane Boşanma Avukatı Ücretleri

Boşanma avukatı ücretleri bu konuda en çok merak edilen sorulardandır. Boşanma avukatı ücretleri ne kadardır sorusunun cevabı ilden ile göre değişkenlik gösterir.

Boşanma avukatı ücretleri 2021 yılı için genel olarak;

  • Yazılı danışma: 1320 TL
  • Çağrı üzerine sözlü danışma: 1045 TL
  • Dava dilekçesinin hazırlanması: 2010 TL

Boşanma İçin İse Ücretler:

  • Anlaşmalı boşanma: 4675 TL
  • Çekişmeli boşanma: 6650 TL -10400 TL

İstanbul İli İçin Genel Avukatlık Danışma Ücreti:

  • 1 saat için: 935 TL

Bu süreyi aşıldığında her 15 dakika için 275 TL ücret ödenir. Sorularınız ve detaylı bilgi için Kağıthane avukat Yasemin Mersin’ den bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp
Av. Yasemin Mersin
Av. Yasemin Mersin
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Avukata Danış