Beyoğlu Avukat

  Anasayfa » İstanbul Avukat » Beyoğlu Avukat

  Beyoğlu avukat Yasemin Mersin yıllardır, mesleki bilgisi ve tecrübeleri ile danışanlarına kaliteli bir hizmet vermek için çalışıyor.  Eğer siz de alanında uzman olduğu boşanma davaları, velayet davaları gibi konularda hukuki açıdan destek almak isterseniz o zaman Beyoğlu avukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  Beyoğlu Avukat

  Beyoğlu Boşanma Avukatı

  Bilindiği üzere yargı sisteminde boşanmaları davaları 2 türe ayrılır:

  • Anlaşmalı boşanma davaları
  • Çekişmeli boşanma davaları

  Her iki dava sürecinin de işleyişi farklıdır. Eğer bu konular hakkında detaylı bilgiler almak isterseniz Beyoğlu boşanma avukatı Yasemin Mersin’ i arayabilirsiniz.

  Her iki boşanmada türündeki sürecin düzgün ilerleyebilmesi için hukuki işlemlerin başarılı bir şekilde yürütülmesi gerekir.  Aksi takdirde dava sonucunda istemediğimiz sonuçlar elde edebiliriz. Kişilerin mantık dahilinde ve hukuka uygun olan çıkarlarının korunması, hukuki işlemlerin düzgün olarak yürütülebilmesi için mutlaka alanında uzman bir kişiden profesyonel bir hukuki yardımın alınması gerekmektedir. Siz de bu işlemler ya da aklınıza takılanlar için Bakırköy boşanma avukatı Yasemin Mersin’ in mesleki bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

  Beyoğlu Anlaşmalı Boşanma Avukatı

  Anlaşmalı boşanma işlemleriniz için Beyoğlu anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin sizlerin hizmetindedir. Kendisine aklınıza takılan soruları sorabilir ve gerekli direktifleri alabilirsiniz.

  Anlaşmalı boşanma neredeyse en sorunsuz boşanma türüdür. Bu yüzden bu tür davalarda sonuç hızlı bir şekilde karara bağlanır. Ama bunun öncesinde özellikle dava açarken dava dilekçesinin düzgün bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. İnsanların büyük bir çoğunluğu da en çok bu aşamada sorun yaşamaktadır. Beyoğlu anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin sizlere bu konuda da ihtiyacınız olan hizmeti verecektir.

  Anlaşmalı boşanmanın gerçekleşebilmesi için bazı şartların sağlanması gerekmektedir. Bunlar kısaca;

  • En az 1 yıl evli olmak
  • Her iki tarafında boşanma konusunda hemfikir olması
  • Velayet, nafaka, mal paylaşımı ve tazminat konularında anlaşma sağlanmış olması.

  Şeklinde ifade edebilir. Bu konudaki sorularınız ya da detaylı bilgi isteğiniz için Beyoğlu anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  Beyoğlu anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin için iletişim bilgileri yazının devamında belirtilmiştir.

  Beyoğlu Çekişmeli Boşanma Avukatı

  Çekişmeli boşanma türü ülkemizde sıkça rastladığımız bir boşanma çeşididir. Bu dava türünde taraflardan biri boşanma kararını kabul etmez ya da taraflar boşanma konusunda anlaşsalar dahi diğer konularda sorunlar yaşayabilirler. Bu diğer konular mal paylaşımı, velayet ve nafaka gibi konulardır. Eğer siz de bu konularda sıkıntı yaşıyor ve destek almak istiyorsanız o zaman Beyoğlu avukat Yasemin Mersin’ den danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

  Çekişmeli Boşanma Davası:

  Bu dava türünde en çok mera edilen çekişmeli boşanma davası nasıl açılır sorusudur. Bunun için yapılması gereken ilk adımda dava açacak olsan kişinin çekişmeli boşanma davası dilekçesi hazırlaması gerekmektedir. Bu dilekçe kanuna uygun bir şekilde hazırlanmadığı takdirde dava düşer. Bu da çekişmeli boşanma davası nasıl düşer sorusunun cevabıdır. Dava dilekçesi hazırlama konusunda profesyonel bir yardım için Beyoğlu avukat Yasemin Mersin’ den randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  Konu hakkında diğer bir merak edilen ise çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer sorusudur. Bunun için birçok faktör vardır ancak profesyonel bir yardım, gerekliliklerin doğru bir şekilde yerine getirilmesi gibi hususlar sayesinde en iyi ihtimalle genel olarak dava bir sene sürebilir. Anlaşmazlıklar arttıkça, gereklilikler belirtildiği gibi yerine getirilmedikçe ya da dava karmaşıklaştıkça bu süreç uzayabilir.

  Çekişmeli boşanma davası aşamaları dahilinde merak ettiğiniz tüm soruları Beyoğlu Avukat Yasemin Mersin’ e yöneltebilirsiniz. Alanında uzman olan Beyoğlu avukat Yasemin Mersin, sizi tarafsız bir gözlemci gibi dinleyerek çekişmeli boşanma davası sürecinde hukuki anlamda en doğru adımları atmanıza yardımcı olacaktır.

  Çekişmeli boşanma davasında vazgeçme durumu konusunda merak ettiklerinizi de yine Beyoğlu avukat Yasemin Mersin’ e yöneltebilirsiniz.

  Beyoğlu Anlaşmalı Boşanma Fiyatları

  Anlaşmalı boşanma davası ücreti davada verilen danışmanlık hizmetine göre değişir. Ancak anlaşmalı boşanma davası ücreti ne kadar merak edenler için fiyatları İstanbul için hemen hemen şu şekilde ifade edebiliriz.

  • 675 TL

  Bu konuda daha net bilgiler almak için Beşiktaş avukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  Beyoğlu Çekişmeli Boşanma Fiyatları

  Çekişmeli boşanma davası ne kadar sorusu için her avukat farklı bir ücretlendirme oluşturabilir Çekişmeli boşanma davası ücreti için İstanbul ili adına genel bir fiyat verilirse;

  • 6650 TL – 10400 TL arasındadır diyebiliriz.

  Bu konuda en güncel fiyat bilgilerini Beyoğlu Avukat Yasemin Mersin’ den öğrenebilirsiniz.

  Beyoğlu Boşanma Davası Açma

  Her ne kadar istenmeyen ve üzücü bir durum olarak görülse de evlenen herkesin kanunlar nezdinde boşanma davası açma hakkı vardır. Bu yüzden boşanmaya karar vermiş tarafların kafalarında boşanma davası açmak için ne yapmak lazım gibi sorular bulunur. Bu sorulara en doğru cevapları almak için Beyoğlu avukat Yasemin Mersin’ den randevu talep edebilirsiniz.

  Ayrıca boşanma davası süreci konusunda profesyonel bir hukuki yardım için yine Beyoğlu avukat Yasemin Mersin ile görüşme sağlayabilirsiniz.

  Beyoğlu Boşanma Avukatı Tavsiye

  İster anlaşmalı isterse de çekişmeli boşanma türlerinden hangisi hakkında hukuki desteğe ihtiyacınız varsa Beyoğlu boşanma avukatı Yasemin Mersin size bu hizmeti en profesyonel biçimde verecektir.

  Beyoğlu avukat Yasemin Mersin iletişim bilgileri:

  Adres: CEVİZLİ MAHALLESİ, ZULAL CADDESİ, FÜSUN SOKAK, RİTİM İSTANBUL RESİDENCE, NO; 46/C A3 BLOK DAİRE; 31 MALTEPE İSTANBUL (ADLİYEYE YAKIN MESAFEDE)

  Telefon: 0530 526 92 02

  Mail: avyasemin.mersin@hotmail.com

  Beyoğlu Boşanma Avukatı Ücretleri

  Boşanma avukatı ücretleri bu konuda en çok merak edilen sorulardandır.

  Boşanma avukatı ücretleri ne kadardır sorusunun cevabı ilden ile göre değişkenlik gösterir.

  Boşanma avukatı ücretleri 2021 yılı için;

  • Yazılı danışma: 1320 TL
  • Çağrı üzerine sözlü danışma: 1045 TL
  • Dava dilekçesinin hazırlanması: 2010 TL

  Boşanma İçin İse Ücretler:

  • Anlaşmalı boşanma: 4675 TL
  • Çekişmeli boşanma: 6650 TL -10400 TL

  İstanbul İli İçin Genel Avukatlık Danışma Ücreti:

  • 1 saat için: 935 TL

  Bu süreyi aşıldığında her 15 dakika için 275 TL ücret ödenir.

  Sorularınız için Beyoğlu avukat Yasemin Mersin’ den detaylı bilgi alabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir;

  https://yaseminmersin.av.tr/bosanma-davasi-nasil-acilir/

  https://yaseminmersin.av.tr/bosanma-davasi-karsi-dava-acma-suresi/

  https://yaseminmersin.av.tr/istanbul-avukat/

  Whatsapp
  Av. Yasemin Mersin
  Av. Yasemin Mersin
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?