Beşiktaş Avukat

  Anasayfa » İstanbul Avukat » Beşiktaş Avukat

  Beşiktaş avukat Yasemin Mersin, alanında kadrosu ile birlikte yıllardır sayısız danışmana kaliteli danışmanlık hizmetleri vermiş ve davalarda temsil etmiştir. Beşiktaş avukat Yasemin Mersin, özellikle velayet davaları, nafaka davaları, anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma dava gibi konularda sizlere hizmet vermektedir. Mesleki bilgisini, yılların tecrübesi ile birleştiren Beşiktaş avukat Yasemin Mersin, tüm bu süreçlerde sizleri en doğru hukuki işlemlere yönlendirecektir.

  Beşiktaş Avukat

  Beşiktaş Boşanma Avukatı

  Beşiktaş boşanma avukatı ve diğer tüm boşanma avukatlarının asli görevi, boşanma sürecinde olan kişilerin talepleri üzerine onlara gereken hukuki desteği sağlamaktadır. Bu süreçler içerisinde size en doğru hizmeti Beşiktaş boşanma avukatı Yasemin Mersin verecektir.

  Boşanmanın acı dolu duygusal süreci içerisinde bir de hukuki işlemlerle uğraşmak çoğu zaman kişilere daha büyük olumsuzluklar yaratır. Ve bu olumsuzluklar ile yanlış adımlar atılabilir. O yüzden hem hukuki hem de duygusal açıdan yanlış kararlar alınmaması adına, mutlaka profesyonel bir destek alınması gerekmektedir. Bu konudaki destek talepleriniz için Beşiktaş boşanma avukatı Yasemin Mersin’ den randevu alabilirsiniz.

  Beşiktaş avukat ve diğer boşanma davası avukatları, gere anlaşmalı boşanma gerekse çekişmeli boşanma davalarında müvekkillerine hukuki açıdan destek verir ve bu davalara atılır. Aynı zamanda dava sürecini ve verilen kararların, istenen evrakların takibini yapar. Özellikle çekişmeli boşanma davalarında davacının ya da davalının aleyhine olabilecek kararları olabildiğince engellemeye çalışır. Bu gibi bir durumda kişilerin kendilerini savunması oldukça zordur. O yüzden de yanlarında mutlaka alanında uzman kişilerin hazırladıkları savunmalar bulunmalıdır. Çekişmeli boşanma ya da anlaşmalı boşanma davalarınız için Beşiktaş boşanma avukatı Yasemin Mersin’ den profesyonel bir destek alabilirsiniz.

  Beşiktaş Anlaşmalı Boşanma Avukatı

  Anlaşmalı boşanma; çiftlerin ortak bir boşanma kararı alması ve bu karar dahilindeki bütün konularda hem fikir olması ile sağlanır. Boşanmaya dair bütün konular denildiğinde nafaka, varsa çocukların velayeti, tazminat gibi durumlardan bahsedilmektedir. Çünkü anlaşmalı boşanmalarda sadece boşanmak için ortak bir karar sahip olmak yeterli olmuyor. Bu yüzden yargının sizden talep edeceği, tüm konularda karşı taraf ile anlaşma içerisinde olmalısınız.

  İşte Beşiktaş anlaşmalı boşanma avukatı ve diğer avukatlar, çiftlerin bu süreçleri içerisinde onlara hukuki açıdan destek sağlar ve dava sürecini başlatır. Anlaşmalı boşanmalarda taraflardan yalnızca birinin davayı açması yeterlidir. Bunu tek başına yapabileceği gibi bir avukat refakati ile de yapabilir. Anlaşmalı boşanmaya dair tüm merak ettikleriniz ve aklınıza takılanlar için Beşiktaş anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz. Beşiktaş avukat Yasemin Mersin, sizi objektif bir bakış açısı ile dinleyecek ve sorunlarınıza en doğru hukuki çözüm yollarını sunacaktır.

  Anlaşmalı boşanma davası açılabilmesi için gerekli olan şartlardan biri de kişilerin evli kaldıkları sürenin en az 1 yıl olmasıdır. Aksi takdirde anlaşmalı boşanma davası açılamaz. Bu konuda danışmanlık hizmeti almak için Beşiktaş anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz. Beşiktaş anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin’ in iletişim bilgileri, yazının ilerleyen kısımlarında verilmiştir.

  Beşiktaş Çekişmeli Boşanma Avukatı

  Çekişmeli boşanma; taraflardan birinin boşanma kararını onaylamaması ya da bu kararda hem fikir olsalar da velayet, nafaka gibi konularda hem fikir olamamaları doğrultusunda açılan dava türüdür. Anlaşmalı boşanmaya göre çok da zorludur. O yüzden de çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer sorusu sıkça merak edilir. Bunun için kesin bir yanıt olmasa da anlaşmalı boşanma davalarına göre daha uzun sürdüğünü söyleyebiliriz. Bu yüzden mutlaka alanında uzman kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Beşiktaş çekişmeli boşanma avukatı Yasemin Mersin, çekişmeli boşanma davası nasıl açılır gibi konularda size profesyonel bir danışmanlık hizmeti verecektir. Bu konuya dair aklınıza takılan her soruyu Beşiktaş çekişmeli boşanma avukatı Yasemin Mersin’ e yöneltebilirsiniz. Ayrıca çekişmeli boşanma davası süreci konusunda da kendisinden yardım alabilirsiniz.

  Çekişmeli boşanma davası aşamaları gibi bu konuya dair merak ettiklerinizin yanı sıra velayet davası, nafaka davası, tazminat davası gibi konularda da  Beşiktaş çekişmeli boşanma avukatı Yasemin Mersin hizmetinizdedir. Ayrıca ara buluculuk gibi konular için de Beşiktaş çekişmeli boşanma avukatı Yasemin Mersin’ in mesleki bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Çekişmeli boşanma davaları için Beşiktaş avukat ve diğer tüm avukatlar size doğru yolu göstermeye çalışacaktır.

  Beşiktaş Anlaşmalı Boşanma Fiyatları

  Anlaşmalı boşanma davası ücreti davada verilen danışmanlık hizmetine göre değişir. Ancak anlaşmalı boşanma davası ücreti ne kadar merak edenler için fiyatları İstanbul için hemen hemen şu şekilde ifade edebiliriz.

  • 4675 TL

  Bu konuda daha net bilgiler almak için Beşiktaş avukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  Beşiktaş Çekişmeli Boşanma Fiyatları

  Çekişmeli boşanma davası ne kadar sorusu için her avukat farklı bir ücretlendirme belirleyebilir. Ancak çekişmeli boşanma davası ücreti için İstanbul ili adına genel bir fiyat verecek olursak; 6650 TL–10400 TL arasında diyebiliriz. Detaylı bilgi için Beşiktaş avukat Yasemin Mersin ile görüşebilirsiniz.

  Beşiktaş Boşanma Davası Açma

  Boşanma süreci, duygusal bir süreçtir. Evlenen her çiftin boşanma davası açma hakkı vardır. Bu süreçte kişilerin doğru kararlar alması için profesyonel yardım gerekir. Boşanma davası açmak için ne yapmak lazım gibi konularda uzman bir destek için Beşiktaş avukat Yasemin Mersin’ e sorularınızı yöneltebilirsiniz.

  Beşiktaş avukat Yasemin Mersin, size boşanma davası açma süreci onuşunda da yardımcı olacaktır.

  Beşiktaş Boşanma Avukatı Tavsiye

  Boşanma davası açma süreci ya da bu süreç içerisindeki diğer hukuki işlemler için Beşiktaş boşanma avukatı arayanlar Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirler.

  Beşiktaş avukat Yasemin Mersin iletişim bilgileri:

  Adres: CEVİZLİ MAHALLESİ, ZULAL CADDESİ, FÜSUN SOKAK, RİTİM İSTANBUL RESİDENCE, NO; 46/C A3 BLOK DAİRE; 31 MALTEPE İSTANBUL (ADLİYEYE YAKIN MESAFEDE)

  Telefon: 0530 526 92 02

  Mail: avyasemin.mersin@hotmail.com

  Beşiktaş Boşanma Avukatı Ücretleri

  Boşanma avukatı ücretleri bu konuda en çok merak edilen sorulardandır.

  Boşanma avukatı ücretleri ne kadardır sorusunun cevabı ilden ile göre değişkenlik gösterir.

  Boşanma avukatı ücretleri 2021 yılı için genel olarak;

  • Yazılı danışma: 1320 TL
  • Çağrı üzerine sözlü danışma: 1045 TL
  • Dava dilekçesinin hazırlanması: 2010 TL

  Boşanma İçin İse Ücretler:

  • Anlaşmalı boşanma: 4675 TL
  • Çekişmeli boşanma: 6650 TL -10400 TL

  İstanbul İli İçin Genel Avukatlık Danışma Ücreti:

  • 1 saat için: 935 TL

  Bu süreyi aşıldığında her 15 dakika için 275 TL ücret ödenir.

  Sorularınız için Beşiktaş avukat Yasemin Mersin’ den bilgi alabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir;

  https://yaseminmersin.av.tr/istanbul-avukat/

  https://yaseminmersin.av.tr/cekismeli-bosanma-dilekcesi-ornegi-2022/

  https://yaseminmersin.av.tr/istanbul-avukat/beyoglu-avukat/

  Whatsapp
  Av. Yasemin Mersin
  Av. Yasemin Mersin
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?