Şişli Avukat

  Anasayfa » İstanbul Avukat » Şişli Avukat

  Şişli avukat Yasemin Mersin, mesleki bilgilerini tecrübesi ile birleştirerek yıllardır danışmanlarına, boşanma davaları alanında hizmet vermektedir. Alanında başarılı diğer meslektaşları ile birlikte sizlerin aklına takılan ya da yardıma ihtiyaç duyduğunuz konularda Şişli avukat Yasemin Mersin hizmetinizde olacaktır. Şişli avukat Yasemin Mersin’ den randevu talep etmek için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

  Şişli Avukat

  Şişli Anlaşmalı Boşanma Avukatı

  Şişli anlaşmalı boşanma avukatı ve diğer diğer tüm avukatlar, anlaşmalı boşanma işlemlerinizde sizlere en uygun hukuki yöntemleri sunacaktır. Bu yüzden, boşanma davası açarken ve bu süreç içerisinde size hukuki destek sağlayacak bir avukat ile çalışmalısınız. Boşanma davası açma, boşanma süreci gibi süreçlerde Şişli anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin’ den danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

  Anlaşmalı boşanma davası; taraflara sorun çıkarmayan en kolay boşanma türüdür diyebiliriz. Çünkü bu dava türünde taraflar hem boşanma kararında hem de boşanmaya dair diğer konularda anlaşma içerisindedir. Bu yüzden de dava kısa süre içerisinde çözüme ulaşır ve boşanma gerçekleşir. Bu konuda Şişli anlaşmalı boşanma avukatı gibi hukuki açıdan destek alınabileceği gibi, kişilerin kendisi de dava açabilme hakkını sahiptir. Bunun için bir boşanma dilekçesi hazırlanması ve diğer evrakların (nüfus kağıdı fotokopisi, varsa belgeler) temin edilmesi yeterli olacaktır. Bu konudaki sorulanız için Şişli anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin’ den destek alabilirsiniz.

  Şişli Avukat; Şişli Çekişmeli Boşanma Avukatı

  Çekişmeli boşanma davası nasıl açılır sorusu bu konuya dair en çok merak edilen sorulardan biridir. Bu yüzden çekişmeli boşanma davası aşamaları hakkında en güncel bilgileri Şişli Avukat Yasemin Mersin’ den alabilirsiniz. Şişli avukat Yasemin Mersin size çekişmeli boşanma süreci hakkında gerek ihtiyaç duyulan belgelerin hazırlanması gerekse süreç içerisinde merak edilen konular hakkında bilgilendirmeler yapılması gibi alanlarda en profesyonel hizmeti verecektir.

  Çekişmeli boşanma; çiftlerin boşanma kararı ya da boşanmaya dair diğer konularda anlaşmazlık yaşaması halinde açılacak dava türüdür. Bu yüzden çekişmeli boşanma davalarında daha uzun ve yıkıcı bir süreç gerçekleşebilir. Bu konuda en çok çekişmeli boşanma nasıl sürer sorusunun cevabı merak edilir. Bu soru için kesin bir cevap verilemese, anlaşmalı boşanma davalarından çok daha uzun sürdüğü söylenebilir.

  Çekişmeli boşanma davası nasıl düşer sorusunun cevabı da bu konuya dair başka bir merak edilen sorudur. Bu dava türünde davanın düşmesi için, davacının mahkemeye sunduğu boşanma nedenlerinin Türk Medeni Kanunu’ na uymayan sebepleri olması gerekmektedir. Aynı zamanda davacının iddiaları kanıtlanamadığı takdirde de dava düşebilir. İşte bu gibi durumların yaşanmaması adına çekişmeli boşanma davası dilekçesi hazırlama konusu önem kazanır. Dilekçe doğru hazırlandığı ve burada bulunan sebepler gerçekle uyuştuğu sürece davanın düşmesi söz konusu değildir. Bu yüzden bu konuda alanında uzman bir kişiden yardım almak önemlidir. Dilekçe hazırlama gibi konulardaki destek talepleriniz için Şişli avukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  Çekişmeli boşanma davasında vazgeçme gibi bir durum sadece davayı açan kişiye verilen bir haktır. Ve bu hak yalnızca bir kereliğine verilir. Kişi, davadan vazgeçtiği takdirde aynı sebepler dahilinde tekrar bir dava açamaz. Ancak sebepler farklılaştığında kişi yeniden farklı bir dava açabilir. Bu konudaki detaylar için Şişli avukat Yasemin Mersin’ den bilgi alabilirsiniz.

  Şişli Anlaşmalı Boşanma Fiyatları

  Anlaşmalı boşanma davası ne kadar sorusu, bu konuya dair en çok merak edilen sorulardan biridir. İstanbul ili için genel olarak anlaşmalı boşanma davası ücreti; 4675 TL olarak belirlenmiştir. Anca bu konudaki en güncel bilgileri Şişli avukat Yasemin Mersin’ den öğrenebilirsiniz.

  Şişli Çekişmeli Boşanma Fiyatları

  Çekişmeli boşanma davası ne kadar sorusu için her avukat farklı bir ücretlendirme oluşturabilir. Ayrıca davanın karışıklığı ve dava içerisine dahil olan ekstra ücretlendirmeler de fiyatı etkiler. Ancak çekişmeli boşanma davası ücreti için İstanbul ili adına genel bir fiyat verecek olursak;

  • 6650 TL – 10400 TL arasındadır diyebiliriz.

  Bu konuda en güncel fiyat bilgilerini Şişli Avukat Yasemin Mersin’ den öğrenebilirsiniz.

  Şişli Avukat; Şişli Boşanma Davası Açma

  Evlilik kurumuna dahil olan her çiftin boşanma davası açma hakkı vardır. Evlenip, hayatları birleştirmek nasıl doğal ve gerekli ise, boşanmak ve hayatları ayırmak da o kadar doğal bir olgudur. Boşanma davası açma süreci, kesin bir karar verilmiş ise dava dilekçesi hazırlanarak mahkemeye dava başvurusunda bulunulması ile başlar. Bu süreçte en önemli adımlardan biri dava dilekçesinin hazırlanmasıdır. Eğer dilekçe hazırlama konusunda profesyonel bir yardım almak isterseniz Şişli avukat Yasemin Mersin’ den randevu talep edebilirsiniz.

  Şişli avukat Yasemin Mersin size boşanma davası açmak için ne yapmak lazım gibi merak ettiğiniz tüm konularda mesleki bilgileri ve tecrübesi ile yardımcı olacaktır.

  Şişli Avukat; Şişli Boşanma Avukatı Tavsiye

  Anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, velayet davası, tazminat davası gibi tüm konularda Şişli boşanma avukatı Yasemin Mersin, size en doğru hukuki hizmeti vermek için yanınızda olacaktır.

  Şişli Avukat Yasemin Mersin iletişim bilgileri:

  Adres: CEVİZLİ MAHALLESİ, ZULAL CADDESİ, FÜSUN SOKAK, RİTİM İSTANBUL RESİDENCE, NO; 46/C A3 BLOK DAİRE; 31 MALTEPE İSTANBUL (ADLİYEYE YAKIN MESAFEDE)

  Telefon: 0530 526 92 02

  Mail: avyasemin.mersin@hotmail.com

  Şişli Boşanma Avukatı Ücretleri

  Boşanma avukatı ücretleri ne kadardır sorusu bu konuda en çok merak edilen ve araştırılan sorulardandır. Boşanma avukatı ücretleri ilden ile göre değişkenlik göstebilir.

  Boşanma avukatı ücretleri 2021 yılı için genel olarak;

  • Yazılı danışma: 1320 TL
  • Çağrı üzerine sözlü danışma: 1045 TL
  • Dava dilekçesinin hazırlanması: 2010 TL

  Boşanma İçin İse Ücretler:

  • Anlaşmalı boşanma: 4675 TL
  • Çekişmeli boşanma: 6650 TL -10400 TL

  İstanbul İli İçin Genel Avukatlık Danışma Ücreti:

  • 1 saat için: 935 TL
  • Bu süreyi aşan her 15 dakika sonrasında 275 TL

  Şeklinde belirlenmiştir. Detaylı bilgi için Şişli avukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir;

  https://yaseminmersin.av.tr/istanbul-avukat/

  https://yaseminmersin.av.tr/bosanma-davasi-nasil-acilir/

  Whatsapp
  Av. Yasemin Mersin
  Av. Yasemin Mersin
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?