Sarıyer Avukat

  Anasayfa » İstanbul Avukat » Sarıyer Avukat

  Sarıyer Avukat Yasemin Mersin ve ekip arkadaşları, sizlere hukuki açıdan sorun yaşadığınız hemen hemen tüm konularda yardımcı olmaya hazırlar. Özellikle uzmanlık alanları olan boşanma davaları ve süreçleri konusunda ihtiyacınız olan profesyonel desteği Sarıyer avukat Yasemin Mersin’ den alabilirsiniz. Sarıyer avukat Yasemin Mersin’ in bağlı bulunduğu hukuk bürosu Maltepe semtinde olsa da İstanbul’ daki bütün semtlere hizmet vermektedir. Eğer siz de Sarıyer avukat arıyor iseniz Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  Sarıyer Avukat

  Sarıyer Boşanma Avukatı

  Boşanma, üzüntü verici bir süreçtir. Ve bu süreç içerisinde her iki taraf da psikolojik olarak yorgun ve mutsuz hissedebilir. Bu durum son derece normaldir. Ancak bu süreç içerisinde hukuki işlemlerin de doğru bir şekilde yürütülmesi gerekir ki dava, kişilerin lehine sonuçlansın. İşte böylesine yoğun bir süreç içerisine bir de hukuksal sürecin yükümlülükleri girdiğinde insanlar yanlış adımlar atabilmektedir. Bu yanlışlara engel olmak ve süreç takibinin yapılması için kişilerin hukuki açıdan profesyonel bir yardım alması gerekmektedir.

  Eğer sizin de bu konularda yardıma ihtiyacınız varsa o zaman Sarıyer boşanma avukatı Yasemin Mersin’ den randevu talep edebilirsiniz. Sarıyer boşanma avukatı ve diğer tüm boşanma avukatlarının görevi, sizlere ihtiyacınız olan hukuki desteği sağlamaktır. Bu esnada size birçok konuda da danışmanlık hizmeti verirler. Hem danışmanlık hizmeti hem de hukuki sürecin eksiksiz bir şekilde yürümesini istiyorsanız o zaman Sarıyer boşanma avukatı Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  Sarıyer Boşanma avukatı Yasemin Mersin size bu konularda eksiksiz ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

  Sarıyer Avukat

  Sarıyer Avukat Yasemin Mersin Medeni Kanun esaslarına bağlı olarak boşanma davalarında etkili bir rol oynar. Sarıyer avukat tercihleriniz sırasında kanuni esaslara uygun olan, bilgili ve tecrübeli olanları seçmek gerekir. Özellikle de hak ve menfaatler açısından alanında uzman avukat tercihleriniz dava sürecini bir hayli etkiler.

  Sarıyer Avukat; Sarıyer Boşanma Avukatı

  Boşanma davaları anlaşmalı veya çekişmeli türleri üzerinden ele alınır. Her ikisi de zorlu bir süreç olduğu için Sarıyer avukat tercihlerinizi profesyonel bir şekilde yapmanız en doğrusu olacaktır. Her ne kadar ‘boşanma’ adı altında herhangi bir avukatlık branşı olmasa da bu alanda uzmanlaşanları seçmeniz gerekir. Sarıyer boşanma avukatı ile:

  -Sebepler: Öncelikle boşanmaya neden olan sebepler üzerinde durulur. Hayata kast etme, kötü muamele veya aldatma gibi Medeni Kanun tarafından ifade edilen sebepler ele alınır. Sarıyer boşanma avukatı evliliğin sona ermesinde etkili olan sebepleri gözlemler. Haysiyetsiz yaşam, akıl hastalığı veya küçük düşürücü suçlar gibi çeşitli olgular üzerine dava sürecine geçilir.

  -Talepler: Sebeplerin tespiti üzerine talepler dikkate alınır. Çocuk üzerine velayet veya maddi – manevi tazminat istekleri üzerinde durulur. Mal paylaşımı ve nafaka talebi gibi tüm olgulara bağlı olarak boşanma davasına yer verilir. Sarıyer boşanma avukatı görüşmeleri sırasında tüm bu konular netlik kazanır ve:

  • Hukuki temellere bağlı kalarak dava dilekçesi yazılır.
  • Sarıyer avukat tarafından dilekçe sonrasında dava dosyası hazırlanır.

  Sarıyer boşanma avukatı dava dosyasında iddiaları belirtir ve kanıtlamak üzere delil veya tanıkları ifade eder. Nitekim Sarıyer avukat müvekkilinin çıkarlarını korumak üzerine avukatlık hizmetlerine yer verir. Bu zorlu süreci hukuki destek alarak atlatmak isteyenler avukatlara başvurur. Beraberinde bu aşamalara başvurulur ve dava takibine geçilir.

  Sarıyer avukat bilgi ve tecrübelerine bağlı olarak ‘boşanma’ branşı ile adını duyurabilir. Geriye uzman olanları seçmek ve iletişime geçmek size bırakılır. İletişime geçenler danışmanlık ile boşanma davasının tüm aşamalarını ele alabilir. Sarıyer avukat öncelikle:

  • Gözlem yeteneği ile boşanmaya neden olan sebepleri ele alır.
  • Taleplere bağlı olarak dava dilekçesini hazırlar.

  Bu adımlar üzerine Aile Mahkemeleri tarafından dava açılır ve ödemelere geçilir. Öyle ki dilekçelerden ziyade davanın başlaması için harç ödemeleri gerçekleşir. Tekrardan Sarıyer avukat ile iletişime geçerek hem mahkeme giderlerini hem de avukatlık ücretlerini anında değerlendirmeye alabilirsiniz.

  Sarıyer Anlaşmalı Boşanma Avukatı

  Sarıyer avukat anlaşmalı ya da çekişmeli davalarda etkili bir rol oynar. Önceleri anlaşmalı olanlar basit gibi gelse de profesyonel yardım almak önem arz eder. Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı ile:

  • Hukuki temellere göre prosedürlere yer verilir.
  • Anlaşmalı boşanma prosedürüne uygun olarak dava takip edilir.

  Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı özgür iradeleri ile anlaşmalı olan tarafların şartlarını ele alır. Belirtilen şartlara uygun olacak şekilde boşanmanın gerçekleşmesine etkin rol oynar.

  Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı manevi tazminat, mal paylaşımı veya velayet gibi konulara açıklık getirir. Her bir konu prosedürler eşliğinde netlik kazanır. Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı müvekkilinin isteklerine uygun olacak şekilde belgelerini hazırlar. Tarafların onayına bağlı olarak ise dava kısa sürede sonuçlanır ve istekler yerine getirilir. Sarıyer avukat boşanma üzerine tazminat veya nafaka taleplerinin netlik kazanmasında bir hayli etkili olacaktır.

  Sarıyer Çekişmeli Boşanma Avukatı

  Sarıyer avukat anlaşmalıdan ziyade çekişmeli olan davalarda da savunuculuk görevini üstlenir. Özellikle de kusur oranını etkileyecek her türlü olgu üzerinde durur ve müvekkilinin çıkarlarını korur. Sarıyer avukat çekişmeli davalarda:

  • Genel ile özel olan boşanma konularına netlik kazandırır.
  • Deliller ile tanıklar eşiğinde dava sürecine geçilir.

  Sarıyer avukat hak ve menfaatlerin korunmasında etkili olacaktır. Bunun için dava süreci öncesinde uzman avukatlara başvurmak ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak en doğrusu olacaktır.

  Çekişmeli Boşanma Davası

  Sarıyer avukat boşanma davasının niteliğine uygun olacak savunma görevini üstlenir. Öncesinde ise çekişmeli boşanma davası süreci için danışmanlık hizmeti vererek dilekçe hazırlıklarına geçer. Çekişmeli boşanma dava dilekçesi sonucunda dava dosyasının özenle hazırlanmasını sağlar.

  Çekişmeli boşanma davası nasıl düşer merak edenler de avukatlardan bilgi alabilir ve dava sürecini sonlandırabilir. Bununla birlikte çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer sorgulayanlara 1 – 3 yıl aralığı paylaşılır. Çekişmeli boşanma davası nasıl açılır veya ne kadar sürer netlik kazandırmak sizin elinizde. Çekişmeli boşanma davası aşamaları hakkında bilgi sahibi olmak uzun sürmez. Bunun gibi çekişmeli boşanma davasında vazgeçme talepleri dahi Sarıyer avukat tarafından değerlendirilir ve işleme alınır.

  Sarıyer Anlaşmalı Boşanma Fiyatları

  Sarıyer avukat ve dava ücretlerine dair şehirlerin baroları devreye girer. Anlaşmalı boşanma davası ücreti nasıl merak edenlere:

  • 300 – 500 TL aralığında harç giderleri açıklanır.
  • Anlaşmalı boşanma avukat ücreti de 14.000 TL olarak paylaşılır.

  Anlaşmalı boşanma davası ne kadar merak edenlerin önceliği bu hususları ele almak oluyor. Sarıyer avukat numaralarını alanlar da yine ücretlere dair merak ettiklerinizi sorgulayabilir. Nitekim Sarıyer avukat dava aşamalarından fiyatlara kadar çoğu konuda bilgi verir.

  Sarıyer Çekişmeli Boşanma Fiyatları 

  Sarıyer avukat sadece anlaşmalı değil bunun gibi çekişmeli boşanma davalarına dair merak ettiklerinizi paylaşır. Çekişmeli boşanma davası ücreti bunlar arasında gösterilir ve:

  • Anlaşmalı gibi maksimum 500 TL’ye kadar harç giderleri çıkartılır.
  • Avukatlık ücreti için de 9000 TL’ye kadar başvurulur.

  Çekişmeli boşanma davası ne kadar merak edenlere bu tarifeler paylaşılır. Sarıyer avukat ücretleri ve mahkeme giderleri üzerine harekete geçilir. Öyle ki davanın başlaması adına dilekçelerden ziyade harç ödemelerinin yapılması beklenir.

  Sarıyer Boşanma Davası Açma

  Sarıyer avukat boşanma nedenlerine göre dilekçe hazırlıklarına başvurur. Boşanma davası açma hakkı üzerine müvekkilin tüm menfaatlerini dikkate alır ve dilekçe yazar. Boşanma davası açmak için ne yapmak lazım sorgulayanlara önce dilekçeler belirtilir.

  Dilekçe dışında Sarıyer avukat tarafından harç ödemelerine geçilir. Boşanma davası açma süresi dilekçe incelemelerine göre değişir. Avukat tüm bu aşamaları takip ederek işinizi kolay hale getirir. Av. Yasemin Mersin profesyonel hukuk desteği ile boşanma sürecini atlatmanıza olanak sağlar.

  Sarıyer Avukat; Sarıyer Boşanma Avukatı Tavsiye

  Avukat tercihleriniz sırasında yorumları dikkate alarak tavsiyelere göre iletişime geçebilirsiniz. Avukat Yasemin Mersin sıklıkla tavsiye edildiği için tüm iletişim bilgileri açıkça paylaşılır. Adres, Cevizli mahallesi, Zulal caddesi, Füsun sokak, Ritim İstanbul residence, no; 46/c a3 blok daire; 31 Maltepe İstanbul (adliyeye yakın mesafede) olarak belirtilir ve danışmanlık hizmeti almanız sağlanır. Bununla birlikte telefon numarası 0 530 526 92 02 üzerinden de boşanma davalarına dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Sarıyer boşanma avukatı tavsiye üzerine ele alanlar danışmanlık ile dava takip hizmetlerinden faydalanabilir. Avukat tüm bu süreçleri hukuki dayanaklara ve tecrübelere göre sürdürür.

  Sarıyer Boşanma Avukatı Ücretleri

  Sarıyer boşanma avukatı ücretleri olarak hem çekişmeli hem de anlaşmalı olanlar dikkate alınır. Boşanma avukatı ücretleri 2021 yılında bu hususlara göre netlik kazanmıştır. Şöyle ki:

  • Çekişmeli 14.000, anlaşmalı 9.000 TL olarak belirtilir.
  • İstanbul Barosu tarifeleri üzerine fiyatlar netlik kazanır.

  Boşanma avukatları ücretleri dava niteliğine göre değişir. Hatta şehirden şehre göre de farklılık gösterir. Avukat hizmetlerine dair önce ücretler ele alınabilir. Boşanma avukat ücretleri ne kadardır sorgulayanlar bütçelerine göre seçimini yapabilir. Aynı zamanda Avukat hizmetlerine dair profesyonellik dikkate alınmalıdır. Alanında uzman olan avukat ile menfaatlerinize uygun olan sonuçları almanız kaçınılmaz olacaktır.

  Sarıyer Anlaşmalı Boşanma Avukatı

  Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı ve diğer boşanma avukatları, bu tür davalarda sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri verir, sizin için davalara katılır ve hukuki süreci yakından takip eder. Eğer boşanma davası dilekçesi hazırlanması konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin’ den yardım talep edebilirsiniz. Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin, sizleri dinleyip anlayarak verdiğiniz kararlar açısından sizlere en uygun hukuki yolları gösterecektir. Eğer siz de Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı arıyorsanız o zaman avukat Yasemin Mersin’ in tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

  Sarıyer Çekişmeli Boşanma Avukatı

  Avukat Yasemin Mersin, size çekişmeli boşanma davası sürecinde de en profesyonel hizmeti verecektir. Bilindiği üzere çekişmeli boşanma davalarında taraflar arasında pek çok anlaşmazlık söz konusu olabilir. O yüzden bu davanın en hızlı şekilde çözüme ulaşması ve yıpranma payını azaltmak için alanında uzman kişilerden yardım olmak son derece mantıklı olacaktır. İşte siz de böyle düşünüyor ve bu konularda sorun yaşıyorsanız o zaman  avukat Yasemin Mersin’ den randevu talep edebilirsiniz.

  Çekişmeli Boşanma Davası:

  Bu davada alınacak olan hizmetler ilk olarak çekişmeli boşanma davası nasıl açılır sorusu ile başlar. Bu bağlamda kişilerin en temelden hukuki bir yardım alması son derece mantıklıdır. Daha sonra çekişmeli boşanma davası aşamaları merak edilir. Çünkü bu dava türleri anlaşma sağlanmadığı takdirde yıllarca devam edebilir. Bu da ana hatlarıyla çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer sorusunun cevabıdır.

  Çekişmeli boşanma davası nasıl düşer gibi sorular da danışanlar tarafından oldukça rağbet gören bir sorudur.  Çekişmeli boşanma davasının düşebilmesi için davayı açan kişinin çekişmeli boşanma davası dilekçesi içerisinde belirttiği boşanma sebeplerinin Medeni Kanuna göre haklı bulunmaması gerekir. Bu olduğu takdirde dava düşecektir. Davayı açan kişi için ise çekişmeli boşanma davasında vazgeçme hakkı vardır. Bu konuda daha detaylı bilgiler almak içinavukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  Sarıyer Avukat; Sarıyer Anlaşmalı Boşanma Fiyatları

  Anlaşmalı boşanma davası ücreti davada verilen danışmanlık hizmetine göre değişir. Ancak anlaşmalı boşanma davası ücreti ne kadar merak edenler için fiyatları İstanbul için hemen hemen şu şekilde ifade edebiliriz.

  • 4675 TL

  Bu konuda güncel bilgiler almak için avukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  Sarıyer Çekişmeli Boşanma Fiyatları

  Çekişmeli boşanma davası ne kadar sorusu için her avukat farklı bir ücretlendirme belirleyebilir. Ancak çekişmeli boşanma davası ücreti için İstanbul ili adına genel bir fiyat verecek olursak;

  • 6650 TL–10400 TL arasında diyebiliriz.

  Detaylı bilgi için avukat Yasemin Mersin ‘ den bilgi alabilirsiniz.

  Sarıyer Avukat; Sarıyer Boşanma Davası Açma

  Evlilik sona ereceği zaman hukuki olarak boşanma süreci devreye girer. Yasalarımızda evli olan çiftlerin her birine boşanma davası açma hakkı tanınmıştır. Eğer kesin bir irade ile boşanma kararı alınmış ise bir sonraki aşamada her zaman boşanma davası açmak için ne yapmak lazım sorusu merak edilir. Bu konudaki sorularınız ve boşanma davası açma sürecine dair merak ettiğiniz her şey için  Yasemin Mersin’ i arayabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  Sarıyer Avukat; Sarıyer Boşanma Avukatı Tavsiye

  Anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma işlemlerinizi hızlandırmak ve sürecin profesyonel takibini yapmak için alanında uzman kişilerden yardım almak gerekmektedir. Eğer siz ya da yakınlarınızın bu konularda hukuki bir desteğe ihtiyacı varsa Sarıyer boşanma avukatı Yasemin Mersin sizlere en  doğru hizmeti verecektir.

  Sarıyer avukat Yasemin Mersin için iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır:

  Adres: CEVİZLİ MAHALLESİ, ZULAL CADDESİ, FÜSUN SOKAK, RİTİM İSTANBUL RESİDENCE, NO; 46/C A3 BLOK DAİRE; 31 MALTEPE İSTANBUL (ADLİYEYE YAKIN MESAFEDE)

  Telefon: 0530 526 92 02

  Mail: avyasemin.mersin@hotmail.com

  Sarıyer Avukat; Sarıyer Boşanma Avukatı Ücretleri

  Boşanma avukatı ücretleri bu konuda en çok merak edilen ve dile getirilen sorulardandır. Boşanma avukatı ücretleri ne kadardır sorusunun cevabı için her avukat farlı bir ücretlendirme çıkarabilir.

  Boşanma avukatı ücretleri 2021 yılı için genel olarak;

  • Yazılı danışma: 1320 TL
  • Çağrı üzerine sözlü danışma: 1045 TL
  • Dava dilekçesinin hazırlanması: 2010 TL

  Boşanma İçin İse Ücretler:

  • Anlaşmalı boşanma: 4675 TL
  • Çekişmeli boşanma: 6650 TL -10400 TL

  İstanbul İli İçin Genel Avukatlık Danışma Ücreti:

  • 1 saat için: 935 TL

  Bu süreyi aşıldığında her 15 dakika için 275 TL ücret ödenir.

  Fiyat konusunda detaylı bilgi için Sarıyer avukat Yasemin Mersin’ den bilgi alabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir;

  https://yaseminmersin.av.tr/istanbul-avukat/

  https://yaseminmersin.av.tr/bosanma-davasi-nasil-acilir/

  Whatsapp
  Av. Yasemin Mersin
  Av. Yasemin Mersin
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?