trende

Sarıyer Avukat

Anasayfa » İstanbul Avukat » Sarıyer Avukat

Sarıyer Avukat Yasemin Mersin ve ekip arkadaşları, sizlere hukuki açıdan sorun yaşadığınız hemen hemen tüm konularda yardımcı olmaya hazırlar. Özellikle uzmanlık alanları olan boşanma davaları ve süreçleri konusunda ihtiyacınız olan profesyonel desteği Sarıyer avukat Yasemin Mersin’ den alabilirsiniz. Sarıyer avukat Yasemin Mersin’ in bağlı bulunduğu hukuk bürosu Maltepe semtinde olsa da İstanbul’ daki bütün semtlere hizmet vermektedir. Eğer siz de Sarıyer avukat arıyor iseniz Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sarıyer Avukat

Sarıyer Boşanma Avukatı

Boşanma, üzüntü verici bir süreçtir. Ve bu süreç içerisinde her iki taraf da psikolojik olarak yorgun ve mutsuz hissedebilir. Bu durum son derece normaldir. Ancak bu süreç içerisinde hukuki işlemlerin de doğru bir şekilde yürütülmesi gerekir ki dava, kişilerin lehine sonuçlansın. İşte böylesine yoğun bir süreç içerisine bir de hukuksal sürecin yükümlülükleri girdiğinde insanlar yanlış adımlar atabilmektedir. Bu yanlışlara engel olmak ve süreç takibinin yapılması için kişilerin hukuki açıdan profesyonel bir yardım alması gerekmektedir.

Eğer sizin de bu konularda yardıma ihtiyacınız varsa o zaman Sarıyer boşanma avukatı Yasemin Mersin’ den randevu talep edebilirsiniz. Sarıyer boşanma avukatı ve diğer tüm boşanma avukatlarının görevi, sizlere ihtiyacınız olan hukuki desteği sağlamaktır. Bu esnada size birçok konuda da danışmanlık hizmeti verirler. Hem danışmanlık hizmeti hem de hukuki sürecin eksiksiz bir şekilde yürümesini istiyorsanız o zaman Sarıyer boşanma avukatı Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sarıyer Boşanma avukatı Yasemin Mersin size bu konularda eksiksiz ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

Sarıyer Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı ve diğer boşanma avukatları, bu tür davalarda sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri verir, sizin için davalara katılır ve hukuki süreci yakından takip eder. Eğer boşanma davası dilekçesi hazırlanması konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin’ den yardım talep edebilirsiniz. Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin, sizleri dinleyip anlayarak verdiğiniz kararlar açısından sizlere en uygun hukuki yolları gösterecektir. Eğer siz de Sarıyer anlaşmalı boşanma avukatı arıyorsanız o zaman Sarıyer avukat Yasemin Mersin’ in tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Sarıyer Çekişmeli Boşanma Avukatı

Sarıyer avukat Yasemin Mersin, size çekişmeli boşanma davası sürecinde de en profesyonel hizmeti verecektir. Bilindiği üzere çekişmeli boşanma davalarında taraflar arasında pek çok anlaşmazlık söz konusu olabilir. O yüzden bu davanın en hızlı şekilde çözüme ulaşması ve yıpranma payını azaltmak için alanında uzman kişilerden yardım olmak son derece mantıklı olacaktır. İşte siz de böyle düşünüyor ve bu konularda sorun yaşıyorsanız o zaman Sarıyer avukat Yasemin Mersin’ den randevu talep edebilirsiniz.

Çekişmeli Boşanma Davası:

Bu davada alınacak olan hizmetler ilk olarak çekişmeli boşanma davası nasıl açılır sorusu ile başlar. Bu bağlamda kişilerin en temelden hukuki bir yardım alması son derece mantıklıdır. Daha sonra çekişmeli boşanma davası aşamaları merak edilir. Çünkü bu dava türleri anlaşma sağlanmadığı takdirde yıllarca devam edebilir. Bu da ana hatlarıyla çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer sorusunun cevabıdır.

Çekişmeli boşanma davası nasıl düşer gibi sorular da danışanlar tarafından oldukça rağbet gören bir sorudur.  Çekişmeli boşanma davasının düşebilmesi için davayı açan kişinin çekişmeli boşanma davası dilekçesi içerisinde belirttiği boşanma sebeplerinin Medeni Kanuna göre haklı bulunmaması gerekir. Bu olduğu takdirde dava düşecektir. Davayı açan kişi için ise çekişmeli boşanma davasında vazgeçme hakkı vardır. Bu konuda daha detaylı bilgiler almak için Sarıyer avukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sarıyer Anlaşmalı Boşanma Fiyatları

Anlaşmalı boşanma davası ücreti davada verilen danışmanlık hizmetine göre değişir. Ancak anlaşmalı boşanma davası ücreti ne kadar merak edenler için fiyatları İstanbul için hemen hemen şu şekilde ifade edebiliriz.

  • 4675 TL

Bu konuda güncel bilgiler almak için Sarıyer avukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sarıyer Çekişmeli Boşanma Fiyatları

Çekişmeli boşanma davası ne kadar sorusu için her avukat farklı bir ücretlendirme belirleyebilir. Ancak çekişmeli boşanma davası ücreti için İstanbul ili adına genel bir fiyat verecek olursak;

  • 6650 TL–10400 TL arasında diyebiliriz.

Detaylı bilgi için Sarıyer avukat Yasemin Mersin ‘ den bilgi alabilirsiniz.

Sarıyer Avukat; Sarıyer Boşanma Davası Açma

Evlilik sona ereceği zaman hukuki olarak boşanma süreci devreye girer. Yasalarımızda evli olan çiftlerin her birine boşanma davası açma hakkı tanınmıştır. Eğer kesin bir irade ile boşanma kararı alınmış ise bir sonraki aşamada her zaman boşanma davası açmak için ne yapmak lazım sorusu merak edilir. Bu konudaki sorularınız ve boşanma davası açma sürecine dair merak ettiğiniz her şey için Sarıyer avukat Yasemin Mersin’ i arayabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Sarıyer Avukat; Sarıyer Boşanma Avukatı Tavsiye

Anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma işlemlerinizi hızlandırmak ve sürecin profesyonel takibini yapmak için alanında uzman kişilerden yardım almak gerekmektedir. Eğer siz ya da yakınlarınızın bu konularda hukuki bir desteğe ihtiyacı varsa Sarıyer boşanma avukatı Yasemin Mersin sizlere en  doğru hizmeti verecektir.

Sarıyer avukat Yasemin Mersin için iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır:

Adres: CEVİZLİ MAHALLESİ, ZULAL CADDESİ, FÜSUN SOKAK, RİTİM İSTANBUL RESİDENCE, NO; 46/C A3 BLOK DAİRE; 31 MALTEPE İSTANBUL (ADLİYEYE YAKIN MESAFEDE)

Telefon: 0530 526 92 02

Mail: avyasemin.mersin@hotmail.com

Sarıyer Avukat; Sarıyer Boşanma Avukatı Ücretleri

Boşanma avukatı ücretleri bu konuda en çok merak edilen ve dile getirilen sorulardandır. Boşanma avukatı ücretleri ne kadardır sorusunun cevabı için her avukat farlı bir ücretlendirme çıkarabilir.

Boşanma avukatı ücretleri 2021 yılı için genel olarak;

  • Yazılı danışma: 1320 TL
  • Çağrı üzerine sözlü danışma: 1045 TL
  • Dava dilekçesinin hazırlanması: 2010 TL

Boşanma İçin İse Ücretler:

  • Anlaşmalı boşanma: 4675 TL
  • Çekişmeli boşanma: 6650 TL -10400 TL

İstanbul İli İçin Genel Avukatlık Danışma Ücreti:

  • 1 saat için: 935 TL

Bu süreyi aşıldığında her 15 dakika için 275 TL ücret ödenir.

Fiyat konusunda detaylı bilgi için Sarıyer avukat Yasemin Mersin’ den bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp
Av. Yasemin Mersin
Av. Yasemin Mersin
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Avukata Danış