Bakırköy Avukat

  Anasayfa » İstanbul Avukat » Bakırköy Avukat

  Bakırköy avukat Yasemin Mersin, boşanma davaları, velayet davaları gibi hukuki işlemlerde ve süreçlerde sizlere en doğru hizmeti veriyor. Alanında uzman kişilerden oluşan çalışma arkadaşları ile birlikte Bakırköy avukat Yasemin Mersin, sizlerin hizmetinde. Sorularınız ve danışmanlık hizmeti talepleriniz için Bakırköy avukat Yasemin Mersin’ e iletişim bilgileri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

  Bakırköy Avukat

  Bakırköy Boşanma Avukatı

  Hukuksal açıdan boşanma türleri ikiye ayrılmaktadır; anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma. Bu boşanma türlerinin belirlenmesinde tarafların tutumları ve kararları rol oynar. Eğer boşanma kararı alınmışsa, taraflardan birinin Aile Mahkemesi’ ne gerekli görülen evraklar dahilinde başvurması yeterli olacaktır. Bu esnada kişi dava başvurusunu kendisi yapabileceği gibi, herhangi bir boşanma avukatından da yardım alabilir. Bu konuda daha fazla bilgi almak için Bakırköy boşanma avukatı Yasemin Mersin’ den randevu talep edebilirsiniz.

  Bakırköy boşanma avukatı Yasemin Mersin, boşanmanın yıpratıcı sürecinde gerçekleşecek olan tüm hukuki işlemlerde sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca merak ettiğiniz konular hakkında da Bakırköy boşanma avukatı Yasemin Mersin yine mesleki bilgi birikimi ve deneyimleri sayesinde sizlere en doğru hizmeti verecektir.

  Eğer siz de Bakırköy boşanma avukatı arıyorsanız o zaman Bakırköy avukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  Bakırköy Anlaşmalı Boşanma Avukatı

  Anlaşmalı boşanma davası; kişilerin hem boşanma kararı hem de boşamayı ilgilendiren durumlarda ortak kararlara varılması sonucunda gerçekleşen bir dava türüdür. Her konuda anlaşma sağlanırsa şayet en kısa sürede sonuçlanan bir dava çeşididir. Bu konuda mera ettiğiniz sorular hakkında danışmanlık hizmeti almak isterseniz Bakırköy anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin ile görüşebilirsiniz.

  Anlaşmalı boşanma davalarının açılabilmesi için taraflardan birinin dava dilekçesi hazırlaması gerekir. Genelde en çok bu konularda sıkıntılar yaşanır. Eğer siz de anlaşmalı boşanmanın hukuki işlemleri için destek almak isterseniz Bakırköy anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin’ in mesleki bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

  Bakırköy anlaşmalı boşanma avukatı Yasemin Mersin’ in iletişim bilgileri, yazının devamındaki tavsiye kısmında verilmiştir.

  Bakırköy Çekişmeli Boşanma Avukatı

  Çekişmeli boşanma davaları; tarafların boşanma kararında ya da boşanmaya dair bazı konularda (velayet, nafaka gibi) anlaşmaya varılamaması üzerine açılan bir dava türüdür. Bu yüzden istenmeyen sonuçlar ile karşılaşılmaması ve mağdur olunmaması için deneyimli bir avukattan yardım alınması tavsiye edilir. Eğer siz de Bakırköy avukat arıyorsanız Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  Çekişmeli Boşanma Davası:

  Çekişmeli boşanma davası aşamaları için ilk adım olarak dava dilekçesi hazırlanır. İkinci adımda ise dava mahkemede görülür. Mahkemede taraflar ve tanıklar dinlenir, çekişmeli boşanma davası dilekçesi içerisinde yer alan olan boşanma sebeplerinin doğruluğu araştırılır, uzman kişilerin hazırladığı raporlar incelenir ve bunun sonucunda bir karar verilir. Bu incelemelerin yapılması ve dava konusun karışıklığı çekişmeli boşanma davası sürecini uzatabilir. Bunun önüne geçmek ve süreyi olabildiğince kısaltabilmek için alanında uzman kişiler ile çalışma gerekir. Eğer siz de çekişmeli boşanma davası nasıl açılır gibi konularda profesyonel bir yardım almak istiyorsanız Bakırköy avukat Yasemin Mersin ile iletişim kurabilirsiniz.

  Çekişmeli boşanma davası nasıl düşer sorusu bu dava türünde en çok merak edilen sorulardandır. Eğer boşanma sebepleriniz, kanunlar nezdinde geçersiz sayılırsa o zaman dava düşer. Bu konuda daha detaylı bilgiler için Bakırköy avukat Yasemin Mersin’ den randevu talep edebilirsiniz.

  Bakırköy avukat Yasemin Mersin bu dava türüne dair merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacak ve sizi en doğru hukuki işlemlere yönlendirecektir. Çekişmeli boşanma davası ne kadar sürer gibi sorularınıza daha profesyonel yanıtlar alabilmeniz konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

  Bakırköy Anlaşmalı Boşanma Fiyatları

  Anlaşmalı boşanma davası ne kadar sorusu, bu konuya dair en çok merak edilen ve talep gören sorulardan biridir.

  İstanbul ili için genel olarak anlaşmalı boşanma davası ücreti; 4675 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu konudaki en güncel bilgileri Bakırköy avukat Yasemin Mersin’ den öğrenebilirsiniz.

  Bakırköy Çekişmeli Boşanma Fiyatları

  Çekişmeli boşanma davası ne kadar sorusu için her avukat farklı bir ücretlendirmeye tabi tutabilir. Ayrıca davanın karmaşası ve dava içerisine dahil olan ekstra ücretlendirmeler de fiyatı etkileyebilmektedir.  Ancak çekişmeli boşanma davası ücreti için İstanbul adına genel bir fiyat vermek gerekirse;  6650 TL – 10400 TL arasındadır diyebiliriz.

  Bu konuda en güncel fiyatları Bakırköy Avukat Yasemin Mersin’ den öğrenebilirsiniz.

  Bakırköy Boşanma Davası Açma

  Kişilere evlenme hakkı gibi boşanma davası açma hakkı da yasalar tarafından tanınmıştır. Bu sebeple evliliklerinde ciddi problemler yaşayan ve boşanma kararı veren bireyler ilk olarak boşanma davası açmak için ne yapmak lazım sorusunun cevabını merak etmektedir.

  Boşanma davası açma süreci ile ilgili merak ettiğiniz soruların her biri için Bakırköy avukat Yasemin Mersin’ den randevu talep edebilirsiniz.

  Bakırköy Boşanma Avukatı Tavsiye

  Eğer siz de boşanma davalarınız için Bakırköy boşanma avukatı arıyorsanız, alanında uzman ve kendisini kanıtlamış olan Bakırköy avukat Yasemin Mersin’ i arayabilirsiniz.

  Bakırköy avukat Yasemin Mersin için iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

  Adres: CEVİZLİ MAHALLESİ, ZULAL CADDESİ, FÜSUN SOKAK, RİTİM İSTANBUL RESİDENCE, NO; 46/C A3 BLOK DAİRE; 31 MALTEPE İSTANBUL (ADLİYEYE YAKIN MESAFEDE)

  Telefon: 0530 526 92 02

  Mail: avyasemin.mersin@hotmail.com

  Bakırköy Boşanma Avukatı Ücretleri

  Boşanma avukatı ücretleri ne kadardır sorusu bu konuda en çok merak edilen sorulardandır.

  Boşanma avukatı ücretleri ilden ile göre değişkenlik gösterebilir.

  Boşanma avukatı ücretleri 2021 yılı için genel olarak;

  • Yazılı danışma: 1320 TL
  • Çağrı üzerine sözlü danışma: 1045 TL
  • Dava dilekçesinin hazırlanması: 2010 TL

  Boşanma İçin İse Ücretler:

  • Anlaşmalı boşanma: 4675 TL
  • Çekişmeli boşanma: 6650 TL -10400 TL

  İstanbul İli İçin Genel Avukatlık Danışma Ücreti:

  • 1 saat için: 935 TL
  • Bu süreyi aşan her 15 dakika sonrasında 275 TL

  Şeklinde belirlenmiştir. Detaylı bilgi için Bakırköy avukat Yasemin Mersin ile iletişime geçebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir;

  https://yaseminmersin.av.tr/istanbul-avukat/

  https://yaseminmersin.av.tr/istanbul-avukat/beyoglu-avukat/

  Whatsapp
  Av. Yasemin Mersin
  Av. Yasemin Mersin
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?